wtorek, 20 grudnia 2016

Zmiany sposobu zarabiania w internecie

Według mnie przyszłością i nowymi sposobami zarabiania w internecie będzie nowy  typ revshare .

Będzie to model który będzie połączeniem programów revshare z programami typu mlm.


Ostatnio po problemach z TM byłem świadkiem śmiesznego sporu co jest lepsze mlm czy revshare .


Taka kłótnia jest debilna głupota a kto prowadzi taki spór jest nie zbyt rozsądna osobą patrzącą tylko na swoje kieszeń.

Systemowcy cieszą się że antysystemowcy się debilnie kłócą ale jak zwykle czas zweryfikuje i wyprostuje.

Sprzedaż w systemie mlm ma ta wadę że bez polecania nie masz zarobku a nawet więcej tracisz dopóki nie zbudujesz choćby niewielkiej grupy.

Revshary mają tą zaletę że możesz zarabiac nawet w pojedynke ale mają tą wade że opierają tylko na sprzedaży reklamy w systemie  i WPŁATACH od nowych osób.

Revy mogą mieć mała sprzedaż a żyjąc tylko z wpłat i małej sprzedaży reklam mogą (ale nie muszą) po jakimś czasie mieć problemy z wypłacalności za tym idzie spadek popularności (również branży) co powoduje jeszcze  mniejszą sprzedaż reklam i to prowadzi do upadku.

Dlatego ja uważam że przyszłość branży zarówno mlm jak i revshare będą programy ktore będą się opierały na połączeniu tych dwóch modeli ebiznesow.

Polecam dwa  programy które własnie tak robią i jest to TAT  i FAP oby dwa próbują realizować idee łaczenia revshare z mlm 
Uważam że taki model  zadziała i to będzie rewolucja
Chociaż nie odbędzie się to bez wielu problemów i błędów ponieważ ten model jest zupełną NOWOŚCIĄ. 

Wykorzystaj ta nowość i zmień swoją sytuacje tym bardziej że na kilka 10$ adpaków to nie jest tam jakiś wielki wydatek a może on zmienić bardzo dużo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz