środa, 31 maja 2017

Na czym system opiera swoja siłe swoją zniewolenia


Ta latarnia dość słabo świeci bo atomizacja w Kościele i przejadanie datków na tzw koszty własne hierarchów i przeznaczanie tych datków na ryby a nie na wędki to niestety smutna norma  i to jeden z wielu powodów dlaczego Kościoły  są pełne ale tylko na święta :)

Obecny system opiera swoja siłę zniewolenia na :
1. Ograniczenie zarobków do takich by pozwały przeżyć ale nic po za tym.
2. Atomizacja pracy czyli zwalczanie wszelkiego rodzaju współpracy , indywidualne stanowiska , tajne pojedyncze rozliczanie , indywidualna edukacja ,konkurencja , współzawodnictwo itd
3. Zmasowana promocja hedonistycznego stylu życia , konsumpcjonizm - likwidacja zdolność człowieka do poświęcenia , i oddania się celowi - efekt jest taki że 95% świętuje a tylko 5% przestrzega postu a mówienie o śmierci to mówienie o pierdołach.
4. Psychoza strachu przekonywanie ludzi ze ryzyko jest czymś złym , nie wartym podejmowania i prowadzącym tylko do strat po porostu LUDZIE BOJA SIĘ STRATY całkowicie obca jest im nauka zarządzanie ryzykiem i możliwe korzyści , straty i zyski z tego wynikające.
Oficjalna doktryna ryzyka jest
Ryzyko – wskaźnik stanu lub zdarzenia, które może prowadzić do strat. Jest ono proporcjonalne do prawdopodobieństwa wystąpienia tego zdarzenia i do wielkości strat, które może spowodować.
SPEKTAKULARNE strat są od wielu lat nagłaśniane w media a spektakularnych zyskach media milczą lub ich wynik przerzucają tylko na efekt  pracy :)
5. Celowe rozbijania siły woli ludzi poprzez dekoncentrowanie
Specjalne dekoncentrowanie : wiele przedmiotów w szkołach , wiele zadań w pracy i szkołach , wiele programów w tv , duży wybór wszędzie gdzie to tylko możliwe.
Brak umiejętności koncentracji powoduje znaczące obniżenie siły woli.
Wyczynem naszych czasów staję takie proste rzeczy jak rzucenie palenia , dieta czy systematyczne uprawianie sportu .............
Na razie to tyle...
Skoncentruj się i odwagiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz