wtorek, 11 kwietnia 2017

Zamiany w theadsteam

Zamiany w Theadsteam
https://www.theadsteam.com/ref/9714 

WAŻNE PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ ZE ZROZUMIENIEM.
Podsumowanie nadchodzących zmian.Nie są jeszcze w 100% zatwierdzone!! Miałem nagrać filmik ale jeszcze wszystko nie jest pewne w 100%. Jutro o 20:00 będziemy mieć duży hangout z Najamem i Azamem odnośnie tych zmian. Wtedy wszystko potwierdzimy w 100%.
Pierwsza sprawa, tych zmian 80% osób nawet nie poczuje. Nie są to wymysły z kosmosu tylko pomysły zapożyczone z MPA i MPCA. MPA obchodził drugie urodziny w marcu, niech da Wam to coś do myślenia. Oczywiście każdy lubi jak wszystko sobie płynnie działa i nic się nie zmienia. Ale firma która się nie rozwija i nie zmienia, zwija się. Nawet najlepszy plan musi zostać czasem skorygowany. Procenta składanego się nie oszuka w żaden sposób. Dla informacji, w TAT jest bardzo duża rezerwa i każdego dnia jest więcej przychodu niż wypłat. Zmiany są wprowadzane po to żeby tych pieniędzy za pół roku nie brakło. Wybiegają do przodu a nie czekają aż wszystko zacznie się sypać. Wtedy był by wielki płacz jak wszystko nagle staje i już nic nie da się zmienić. Trzeba wybiegać myślami do przodu, taka rola przedsiębiorców. Admini cały czas myślą o tym co będzie za 12-18 miesięcy, nie teraz. Teraz jest wszystko ok. Do rzeczy:
💣1. Trzy możliwe scenariusze: 
 Jesteś osobą która tylko zarabia na obrocie paczkami bez poleconych. Wpłacając założmy 1000$, możesz maksymalnie wypłacić 2000$. Jeśli dojdziesz do limitu to Twoje paczki się pauzują i wystarczy wtedy dopłacić założmy 50$ i wszystkie paczki znowu pracują a Ty możesz wypłacić sobie 100$. Możesz tak robić w nieskończoność i cały czas zarabiać. Życzę wszystkim żeby sobie przynajmniej x2 zarobili bez żadnych poleconych.
 Jesteś osobą która już wypłaciła swój wkład razy dwa i masz dużo paczek. Musisz sobie wpłacić załóżmy 50$ i już możesz wypłacić 100$. Lub polecić program. Ale o tym w drugim punkcie.
 Jesteś osobą która wpłaciła 1000$ a wypłaciła 10000$. Nie musisz nic nadrabiać. Wystarczy że wlożysz sobie spowrotem 100$ i już mozesz wyplacac. Nie ważne ile wypłaciles wczesniej. Lub polecić program.
💣2. Będą dwie linie prowizji z paczek kupowanych z procesorów (jesli twoj polecony kupi paczke z procesora, nie z pieniedzy naliczonych w programie). 8% i 2%.
Z reinwestycji pozostanie jedna linia 8%. Minus tych zmian taki że obetną kilka linii prowizji. Plus taki że jak wasi poleceni dojdą sobie do limitu wypłat x2 to będą dokupować paczki z procesora i będziecie dostawać prowizję ponownie. Codziennie będą kupować żeby wypłacić więcej. Codziennie nowa prowizja. Tak to działa od dwóch lat w MPA. 
Prowizje która dostajesz z zakupów świeżych paczek z procesora możesz odrazu wypłacić lub zreinwestować. Za każde założmy 100$ prowizji które dostaniesz, Twój limit wypłat podniesie się o 200$. x2! Prowizja z reinwestycji Twoich poleconych nie podnosi limitu, po prostu dostajemy kase w programie.
💣3. Limity wypłat nie będą zwiększone, zmieni się tylko to że prowizje która dostajesz z zakupów poleconych z procesorów możesz odrazu wypłacić, ponad limit. Zachęci to ludzi którzy mają już wymaksowane konto żeby rejestrować ludzi dalej i zarabiać więcej a nie szukać kolejnego programu.
Są to zabiegi żeby nam się firma za pół roku nie wykoleiła. Wychodzę z założenia że lepiej zarobić troszkę wolniej ale znacznie dłużej. Zmiany mogą się komuś nie spodobać, jego wybór. Ja mam ogromne zaufanie do Najama i Azama. Zdają sobie sprawę że zmiany są trudne, ale brak zmian doprowadzi w pewnym momencie do katastrofy. Mam nadzieje że wszystko jest w miare zrozumiałe, dajcie znać w komentarzach, najwyżej coś poprawię. 
Wszystko jeszcze do potwierdzenia!!!
Polecam program
https://www.theadsteam.com/ref/9714 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz